fbpx

Értékesítési munkatárs

Elvárások

  • releváns felsőfokú végzettség
  • szálloda értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • értékesítői attitűd
  • proaktivitás, határozottság, magabiztos fellépés
  • kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség
  • mobiltitás, B kategóriás jogosítvány

Feladatok

  • a szálloda szolgáltatásainak értékesítése
  • kapcsolattartás meglévő partnerekkel, új üzleti kapcsolatok felkutatása
  • házbejárások szervezése és lebonyolítása
  • partnerlátogatás, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • részvétel szakmai vásárokon

Előny

  • a szakmában eltöltött 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • kellemes munkahelyi légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • év végi bónusz

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a job.zalakaros@parkinn.com e-mail címre, vagy jelentkezz itt:

  • Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, zip, rar.

Mikor szeretnél megszállni nálunk?

X