fbpx

Mosodavezető

Főbb feladatok:

  • a mosodai részleg (mosodai dolgozók, szállodai segédmunkások) irányítása, napi feladatainak megszervezése  és ellenőrzése,
  • a szállodai textíliák kezelése, tisztítása, minőségi ellenőrzése, selejtezése,
  • a HK vezetővel való folyamatos kapcsolattartás, az ő utasításai alapján a munka megszervezése, figyelembe véve a gépek gazdaságos üzemeltetését,
  • leltárak előkészítése, lebonyolítása,
  • szükség esetén aktív részvétel a munkafolyamatokban,
  • egyéb, a közvetlen felettes által kiadott feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ipari méretű mosoda területén szerzett tapasztalat,
  • vezetői szemlélet,
  • kiváló szervező és problémamegoldó képesség,
  • precíz munkavégzés,
  • vendég és szolgáltatáscentrikus hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • korrekt, versenyképes fizetés,
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • összetartó, jó hangulatú csapat,
  • melegétkezés,
  • utazási költségtérítés.

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az erika.ivan@parkinn.com e-mail címre, vagy jelentkezz napközben telefonon a +36 30 839 5170-es telefonszámon, vagy itt:

  • Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, zip, rar.

Mikor szeretnél megszállni nálunk?

X