fbpx

Emeleti gondnoknő

Zalakarosi szállodánk felvételre keres főállású, teljes munkaidős foglalkoztatásra önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó EMELETI GONDNOKNŐT!

Feladatok:

a részleg (szobalányok,szállodai segédmunkások) irányítása, napi feladatainak megszervezése és ellenőrzése,

a HK vezetővel való folyamatos kapcsolattartás, az ő utasításai alapján a munka megszervezése, figyelembe véve a gépek gazdaságos üzemeltetését,

leltárak előkészítése, lebonyolítása,

szükség esetén aktív részvétel a munkafolyamatokban,

egyéb, a közvetlen felettes által kiadott feladatok elvégzése.

A szállodai szobák takarítása és tisztántartása a sztenderdek figyelembevételével.

Elvárások:

szállodai tapasztalat (előnyt jelent),

elhivatottság,

jó szervezőkészség,

terhelhetőség,

precíz munkavégzés.

angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

korrekt fizetés,

szakmai fejlődési lehetőség,

összetartó, jó hangulatú csapat,

melegétkezés.

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az erika.ivan@parkinn.com e-mail címre, vagy jelentkezz napközben telefonon a +36 30 839 5170-es telefonszámon.

  • Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, zip, rar.

Mikor szeretnél megszállni nálunk?

X